Free 2 play

4Story

Hrát 4Story zdarma

Herní titul nesoucí název 4Story byl vytvořen v Koreji, a to ve spolupráci se společností Gameforge. Ta se postarala primárně o uvedení na trh současného herního světa. A to samozřejmě v celosvětovém měřítku. Dnes je totiž 4Story k dispozici v celkem 14 jazykových mutacích a tebe jako tuzemského hráče rozhodně potěší fakt, že ji lze hrát také česky. Už to samo o sobě výrazně zjednoduší hlavně plnění úkolů a celkové porozumění daní hře.

Žánr, do kterého daná hra spadá, je označován jako MMORPG. Ten je velmi často spjatý hlavně s fantasy světem a nutno říci, že ani v případě tohoto titulu to není výjimkou. Můžete si tak jednoduše vybírat z několika různých ras, které právě se světem mimo nás souvisí. I když jednou z ras jsou i běžní lidé, mezi další rasy patří třeba Víly, stejně jako Felini. Každá z ras má samozřejmě své jasně dané charakterové vlastnosti, stejně jako má své vlastní již vrozené dovednosti.

S výběrem konkrétní rasy však souvisí i to, že svou postavu můžeš dále zdokonalovat, a to ji konkrétně vzdělávat v rámci povolání, které si jednoduše také zvolíš. I široká škála daných možností je lákadlem proto, že se v herním světě může setkat celá řada různých postav. Samozřejmě nechybí dnes už poměrně klasická povolání, jakými jsou válečník, stejně jako kouzelník, ale také kněz. Každé z nich je následně zdokonalováno a dováděno k dokonalosti, což souvisí s výhodou v rámci boje proto ostatním rasám.

Tvá herní postava může být umístěna do jednoho ze dvou herních světů, tedy dvou rozličných prostředí. Tyto světy jsou pojmenovány jako Valorian a Derion. Tyto dvě země jsou vzájemně ve válce a tak je cílem každého hráče zničit soupeře právě z nepřátelského území. Ostatně o tom vás hned v samotném úvodu informuje daná herní příběh, který se týká počátků obou světů a toho, proč a jak byly obě země rozděleny, proč probíhají boje mezi dobrem a zlem, ale týká se i informací o tom, jaké rasy a bohové jsou v jednotlivých světech klíčovými postavami,

Vše je ve hře 4Story zabaleno do poměrně příjemné a povedené grafiky, díky které zaujme nejenom dobrá vykreslenost a propracovanost postav, ale hlavně herních světů a celkového prostředí, ve kterém jednotlivé postavy putují – tedy i ta vaše.

Zvládnutí ovládání všech svých dovedností je cílem k úspěšnému zvládnutí především soubojů, které patří mezi klíčové součásti hry. Zde opět musíme připomenout volbu správného povolání. Zatímco válečník je nejlepší volbou pro boj na blízko, s lukostřelcem své nepřátele zraníte i zapijete z velké dálky. Kouzelníci k likvidaci svých soupeřů využívají zase vše nadpřirozené., To vše vás čeká v titulu 4Story, který si dnes oblíbili hráči po celém světě, díky čemuž se není třeba bát o to, že bys při hraní neměl dostatek soupeřů, se kterými by bylo možné změřit síly.

Info o hře 4Story