Free 2 play

Tera

Hrát Tera zdarma

Kvalitní grafika a hlavně kouzlo hlavní hrdinky. To jsou dvě pozitiva, kterými by se rozhodně dala charakterizovat hra Tera. A právě hrdinka je to nejzajímavější, co mnohé hráče na hře láká. Ta byla poprvé uvolněna pouze v souvislosti s východním trhem a teprve později došlo k tomu, že se začala rozšiřovat do celého světa. A tedy logicky také k nám. A to vše i díky snadné ovladatelnosti, stejně jako díky celé řadě efektů, ale i možnostem, které může hráčům hra Tera nabídnout.

Základem hry Tera je propracovaný a hlavně rozsáhlý herní svět, o kterém můžeme s klidným svědomím říci, že se ti ho jenom těžko podaří prozkoumat celý. A právě daná rozsáhlost tak jasně otevírá mnohé možnosti toho, co vše lze v rámci hry realizovat. To hlavním co je k dispozici, to jsou různé úkoly, které je třeba vykonat. Ty mohou být různého rázu a za správné vykonání tě samozřejmě čeká odměna. Ta přichází ve formě různých vylepšení, které se budou týkat tvojí postavy. To ti pomůže nejenom v dalších úkolech, ale samozřejmě i v dalších částech hry, jako jsou boje.

Hlavní hrdinka není ve hře Tera jedinou potravou, protože v rámci vytvořeného herního světa bloudí daným prostředím i miliony dalších lidí. A právě s těmi se můžeš postupně zastavovat a komunikovat s nimi o různých věcech, stejně jako s nimi navazovat přátelství a další tolik důležité herní vztahy. Ne vždy se ale může jednat o přátelské popovídání, jelikož další důležitou dějovou linií této hry jsou boje. A ty určitě nepatří k těm nejjednodušším, kde by vás čekala jistota snadné výhry.

Samozřejmě to, jak v boji uspěješ právě ty, záleží na celé řadě různých faktorů. Mezi ty halení patří především schopnosti tvé postavy. Ty získáš jednoduše, a to buď za správné plnění úkolů, nebo si je lze nakoupit i za reálné peníze. A to v rámci mikrotransakcí, ze kterých je placený vývojářský tým. Schopnosti a vlastnosti ale nejsou to jediné, na co je třeba se zaměřit. Velmi důležitá je také trénovanost tvé postavy, jelikož i to ovlivňuje samotný výsledek konkrétního boje.

Dané souboje přitom nemusí být ani tak zdlouhavé, protože Tera umožní různé možnosti strategií, a tak lze svého soupeře i poměrně snadno zmást a následně tvrdě udeřit a během pár vteřin ho definitivně vyřídit. To ale nejsou jediné zajímavé bonusy. Jak většinou bývá zvykem, pohyb po herním světě je realizován pěšky. Zde tě však čeká možnost využít také svého koně, což přesuny v rámci herního světa třeba ke konkrétním lidem nebo úkolům výrazně zrychlí. Co je zcela nejrychlejší možnost přesunu, to je určitě létání. I to je zajímavým zpestřením celé hry, jelikož posouvá hranice někam dále. Létat je možné jak místo klasické chůze, tak právě i při samotných bitvách, kde budou naplno využitá pozitiva této možnosti.

Info o hře Tera