Free 2 play

War Thunder

Hrát War Thunder zdarma

I když je hra WarThunder již delší dobu vydána, rozhodně nekončí jenom u toho, co nabídne aktuálně. Nyní si ji totiž můžeš vychutnat prioritně jako hru leteckou, ale vývojáři přiznali, že z ní chtějí vybudovat rozsáhlý titul, který spojuje vše, co se týká války a soubojů. Neměly by tak chybět třeba i různé druhy tanků, stejně tak jako různé typy lodí. Díky tomu budeš moci počítat s tím, že tvým bojištěm už nebude nutně jenom nebe, ale že se bojištěm stane také pevnina, stejně jako vodní hladina. To je ale zatím hudba budoucnosti a tak se WarThunder omezuje výhradně na letecké souboje. A nutno říci, že ty rozhodně nejsou žádným zklamáním. Právě naopak.

Co jistě potěší nejvíce, to je už samotný výběr letecké techniky. Jelikož hra spadá do doby války, je jasné, že se snaží toto období co nejvíce přiblížit. A to nejenom využitými scenériemi, ale především tím, v čem budeš jako válečný pilot létat. Na výběr jsou totiž stroje, které jsou věrnými kopiemi skutečných dobových letadel. Určitě nechybí výběr hned několika mocností, které se do války zapojili. Jako hráč tak máš možnost sedět v letadle, se kterým bojovaly Spojené státy americké, stejně jako SSSR, Německo, ale také Japonsko, nebo Velká Británie. Patříš-li mezi milovníky daných strojů, jistě budeš unesen tím, nakolik věrně jsou zobrazeny.

Nejenom, že si ve hře WarThunder můžeš vybrat letadla spojená s konkrétními mocnostmi. Na výběr je samozřejmě i možnost výběru konkrétních typů letadel, které měli k dispozici. Nechybí tak velké a těžké bombardéry, stejně jako rychlé stíhačky, popřípadě také další letadla, která tvořila v té době základní pilíř protivzdušné obrany. Samozřejmě v rámci hry máš možnost si své letadlo postupně vylepšovat. A to jak s ohledem na jeho odolnost, tak s ohledem na rychlost, nebo sílu samotného zásahu. To lze uskutečnit buď v rámci odměn ze získaných bitev, stejně jako je možné využít drobných příspěvků na hru, za které budeš tímto způsobem odměněn.

To hlavní, co tě však čeká, to jsou letecké bitvy. Ty patří mezi základní a stěžejní část hry WarThunder. Jelikož je samozřejmostí rozsáhlé množství map a jednotlivých scenérií, jistě se nudit nebudeš. S tím spočívá také to, že tvým protivníkem rozhodně není umělá inteligence, ale naopak reálný hráč. Protože dnes WarThunder hrají miliony lidé po celé planetě, je jasné, že to dá týmovým vzdušným soubojům skutečnou dávku unikátnosti. Úkol je přitom jasný – sestřelit soupeře. Důležitá je ale i spolupráce, která je nutné hlavně v souvislosti s různými typy letadel, jelikož hráči s těžšími, ale účinnějšími se těžko budou bránit, ale naopak protivníka jednodušeji zasáhnou a rychle zničí. A to v rámci celé mapy, kterou je jenom nebe, které není takřka ničím omezováno.

Info o hře War Thunder