Free 2 play

World of Tanks

Hrát World of Tanks zdarma

Ve free to play hře World of Tanks máte příležitost zasednout do některých z nejikoničtějších tanků, které rozhodovaly ty největší bitvy naší historie.

World of Tanks představuje online tankový simulátor, hru, ve které se utkáš s tisíci dalšími hráči po celém světě. Realistická grafika i fyzický model ti umožní vyhrávat bitvy nejen skrze palebnou sílu, ale zapojí i tvé strategické schopnosti. A když do svého plánu zapojíš i přátele, tvá šance na vítězství se ještě zvýší.

Rozmanistost tanků, ze kterých si můžeš vybrat je obdivuhodná. Ve hře najdeš tanky, které vyjely z továren USA, Sovětského svazu, Velké Británie, Francie i Československa. Zastoupení má téměř každá země, která ve své minulosti tanky vyráběla, a to v podobě technologických stromů. V současné době je ve hře přes 300 strojů a jsou přidávány další.

Tanky ve World of Tanks se dají rozdělit do několika skupin, přičemž každá skupina vyniká na bojišti v plnění různých úloh. Každá skupina tanků tak představuje jiný styl boje. Tyto základní skupiny tvoří:

  • Lehké tanky
  • Střední tanky
  • Těžké tanky
  • Stíhače tanků
  • Dělostřelectvo

Vše, co potřebuješ k hraní World of Tank je stáhnutí klienta a vytvoření herního účtu. Obojí i samotné hraní je zdarma.

Info o hře World of Tanks